Květen 2009

Vítězství v kategorii MTB a absolutní vítěz 2009

30. května 2009 v 21:37 | RH+ |  Moje závody 2009

Dnes jsem absolvoval místní závod Tour de Ralsko 5.Od rána pršelo a tak jsem se těšil na pořádnej bajkovej závod.V tomto ohledu jsem byl lehce zklamán,protože pořadatelé snad z důvodu bezpečnosti zařadili pouze jednu etapu MTB ze čtyř(tu se mi povedlo vyhrát)a tak se jelo po více méně trekových trasách a tudíž na krev.Bylo to dost rychlé a průměrná okolo 33 km/h říká svý.Ani jinak tomu nebylo v odpolední Královské etapě na 28 km za cca 48 min.Naše skupina dala ostatním propastných 10 min.Teď už vím jak se cítí Kulhavý,Ježek,Hruška a ta jejich elite banda,když dojedou daj sprchu,sváču...a pak dosupíme my...Sou ale o hodně jinde než my.Jinak dnes 1,3,1,+ královská celkově 4.Součet časů naznačoval to co přišlo.Vítězství v kategorii+ celkovýho vítěze.Jupí,je to doma a to se počítá(SPONZORE).Supák mě tentokrát podržel,i když jednou na hraně-a fakticky musím říct,že to bylo dnes voddřený se sáhnutím si na dno-a ten kdo to někdy zažil ví,že je to hnus.Pořadatelsky zvládnutý na 2,ale na regionální závod dobrý.Nyní již mám myšlenky na příští sobotu a výzvu v podobě obhájení prvenství v kategorii na Jizerské Patria 50.Už se těším na krásnou trať-těžkou ale spravedlivou ke všem.Toto vítězství věnuji mé tetě Lence Fridrichové z Varnsdorfu,držím jí pěsti do běla,a kdybych mohl dám jí tu energii"promrhanou"v tomto závodě.Prostě by ji potřebovala víc.....Tak bajkeři,makejte na sobě a příští sobotu v Jizerkách bajk,bajk.RH+

Kam se chystám....

11. května 2009 v 15:11 | RH+ |  Moje závody 2009

Teď co mě čeká v tomhle měsíci dál.....Jde vo to připravit sebe a mího bajka na místní závod Tour de Ralsko,kde bych měl obhajovat již třetí vítězství,pro letošek sem se rozhod změnit kategorii a to na MTB,páč by mi bylo blbý jet s 29"a 56 šíří trekovou trať.Již jsem podal změnu přihlášky.Doufám,že se přihlásí co nejvíc bajkerů,ať to má dobrou úroveň.Tak teď mě čeká zřejmě pár dní volna bez závodů a tak se můžu zas zakousnout do tréninku....Taky vyléčit rozbitý těleso po střetu s amatérskýma fešákama,co mi to 8.5.v den osvobození poslali v zatáčce u Pinky do protisměru kde neměli zhola co dělat.Dopad sem naštěstí hůř než můj bajk,vyvrklý kotník,silničák na celý pravý noze,roztržený zápěstí a kurevsky bolavej pravej bok...a to mě čekal druhej den Malevil.Ještě že mám snad v sobě ňákýho mimozemšťana,a stačil se dát aspoň z části do kupy.Zezačátku to bylo v pohodě-do 45 km,pak se začala ozývat za vyvrklá hnáta a zápěstí,byl sem rád,že vidím cíl-to byla úleva,fakt to za ten pocit stojí,mordovat se přes 3 hodiny.Je divný,že si moc nepamatuju rozhovor s mejma ženskejma(prej sem byl na ně sprostej-to bych nečekal)tímto se jim též hluboce omlouvám,byl sem na šrot a tak trochu ještě přeraženej....Co z toho plne za poučení pro mě?Čekej vagabundy i v protisměru a předvídej víc!!!Co z toho plyne pro vás vagabundy???Sorry,ale vaše je jen pravá strana silnice,a zkracovat si zatáčky do protisměru si nechte po přihlášení na Malevil Cup,tam si protisměru užijete co hrdlo ráčí až do bezvědomí(nás dalších účastníků silničního provozu).Tak sem se vykecal,teď hurá do roboty(to asi Hruška s Kulhavým nemusí).Zdar bajkerům i vagabundům RH+.

Tu mapku sem dávám pro to abych připoměl těm co mi slíbili,že se přijedou podívat,neozvali se proč nepřijeli a vůbec snad zapoměli co slíbili.....viď ségra...tak příště.RH+

Česká Třebová Cup 2009

11. května 2009 v 14:42 | RH+ |  Moje závody 2009

Takže tady to moc rozpitvávat nehodlám.Byl to můj letošní první větší závod a taky byl nejdál vod baráku-tři hoďky autem a pak 13 km závodního tempa,prořízlá zadní guma a bylo vymalováno.Taky můžu v klídku říct,že organizačně né moc dobře zvládnutej závod i když to byl první ročník.Trať vybral Jarda Kulhavý pěknou se šťavnatým stoupáním na kopec Kozlov,pak bylo prudké a neoznačené klesání s nebezpečným místem,tam by se slušelo umítnit tabulku s vykřičníkama...pro ty co to tam moc neznaj a jedou poprvý naslepo.Takže holt pešek,a tři hoďky auťákem domů.Polait bajk a hurá na mnohem lépe organizačně zvládnutou Branžež.Příští rok to zřejmě již nepojedu...Vyberu si něco blíž domovu.Ještě ňáký fota:Zdar RH+

Český ráj Author Cup Branžež Nová Ves

11. května 2009 v 14:14 | RH+ |  Moje závody 2009

Jediný fota ze závodu na Branžeži.....jináč všechny tam zvu,krásná příroda a zmáknutej pořadatelsky na 1.RH+

Author Cup Český ráj Branžež Nová Ves

11. května 2009 v 14:07 | RH+ |  Moje závody 2009

Další ze série Authoráckých závodů kterých jsem měl tu čest se zůčastnit byl 25.4.2009 Český ráj Cup.Na něj sem vlít přímo ze zkaženýho nedojetýho závodu v Český Třebový ale vo tom až jinde.Můžu říct,že se ho zůčastnilo přes 1200 lidí a to mě nepřekvapilo páč se to jede v naší České krásné přírodě.Já si toho prohlížení moc neužil,páč sem čuměl před sebe a né kolem sebe.Odstartoval sem z cca 450 místa a prokousával se pomalu dopředu.Bylo to svižný a rychlý tak jak mi to sedí,i s třešničkou v podobě vyhranýho spurtu do cíle.Sumasumárum:celkový 40 místo,ve svý kat.12.Můj zatím letošní nejlepší čas i umístnění.Škoda je,že mí baby nechaly doma foťák,ale ten Rájeckej prach je mezi zubama cejtit i teď....tak příští rok vopakovačka...sorry mr. Kocian.Zdar RH+

Malevil Cup 2009

10. května 2009 v 11:33 | RH+ |  Moje závody 2009

Ahoj.Včera 9.května 2009 jsem se zúčastnil cyklistického závodu Malevil Cup 2009.Startovalo se z Jabloného V Podještědí a cíl byl v Heřmanicích V Podještědí.Z celkového počtu 836 lidí jsem byl celkový 124.A ve své kategorie M30 38.Takže celkem dobrý umístění.Trať byla zvolena pro bajkery výborně,táhlý a prudký stoupačky co vyšťavjej na dno,poté prudké klesání přes šutráky.Tak po 30 km si člověk nevodpočal ani omylem-jo v cíli....Počásko taky vyšlo fajnově a organizátorům patří velký dík za dobře odvedenou práci,jen v tombole sem čekal víc než 10 nealko plechů a dva domácí štrůdly jak vod maminky.No jo karbon se vodnes do Němec...tak příště se na tu dřinu...těším znovu.Jinak milerád dopopručuju všem bajkovým masochistům tu 106-tku,mě bohatě 62 stačila,příští rok je to pro mě veliká výzva,teď vím vo co de...Zdar.RH+