Tour de Ralsko 2012

27. ledna 2012 v 15:18 | RH+ |  Cyklistika
Nastal čas abych se zamyslel nad další etapou v mojem cyklistickém životě.Jelikož zdravotní stránka je taková jaká je a nemá cenu to dál rozpytvávat,rozhodl jsem se po loňské zkušennosti s pořádáním a organizováním cyklistyckých závodů a srazů (VeloCamp 2011 v Doksech) v této činnosti pokračovat,a když mi byla nabídnuta účast jako organizátorovi v letošním ročníku Tour de Ralska ani na okamžik jsem nezaváhal a šel do toho.
Bylo tedy na mě abych klukům ze združení TdR představil moji vizi závodu a tedy i úplně novou koncepci sportovního dne.Měl jsem na mysli nový a také těžší styl závodu a to i pro jezdce na fůlech tak aby mohli potrápit ve větší míře svoje stroje i těla.Samozřejmě jsem s přípravou tratě začal ihned a tak se v mé hlavě zrodil ďábelskej plán na nejextrémnější trať v celé historii TdR.Také jsme ale nemohli zapomenout na ty kteří trať závodu nezvládnou nebo na doprovod závodníků z řad manželek či přítelkyň a jejich dětí,tedy,zařadili jsme do sportovního dne i trať nenáročnou kratší ale vedenou krásnou krajinou Podralska.Trať měří cca 30 km a dá se projet defacto pohodovou vyjížďkou do jeden a půl hodiny.
Zato trať závodu je ještě pannenská a tudíž je třeba ji náležitě projet,přesněji zaměřit a načíst i nastoupané metry.To se chystám spolu s klukama až bude vhodnější počasí a nebudeme se bořit ve zmrzlém sněhu.
Termím je naplánován na 19.5.2012 a prezentace proběhne od 8.hod.Ale více infa se dozvíte na webu TdR a to je tady: http://www.tourderalsko.cz/cyklisticky-zavod
Přidám sem i mapy které jsou i na webu a oficiální info.
Tedy trasa vyjížďky:

Trasa závodu:

Takže všechny srdečně zvu na příjemně strávenou sobotu.Ještě sem vložím oficiální info k závodu.
Připravuje se tradiční závod TOUR DE RALSKO 8 v roce 2012 !!!
V jeden termín (sobota 19.května v 9:00 od Mimoňských kasáren) se pojede poprvé na čas otevřený závod START-CÍL cca 50 km vojenským prostorem Ralsko (na trati budou připravené povinné horské vložky)
Bude se jednat o nejdrsnější trať v historii všech ročníků Tour de Ralsko
Pro ty, kteří nechtěji závodit, např. pro manželky či přítelkyně závodníků, děti aj. bude připravena kratší cyklovyjížďka -ne závod 20-30km
Každý účastník obdrží tartovní číslo, pití a po ujetí závodu drobnou cenu, čestný diplom nebo medaili. Pro vítěze hodnotnější ceny.
Vyhlášení výsledků proběhne kolem poledního opět v objektu Kasáren, kde bude připraveno občerstvení. Je zde možno využít také ubytování (zPátku na Sobotu nebo ze Soboty do Neděle), bezplatné parkování a prostor pro servis kol.
Sraz účastníků-prezence je mezi 8 a 8:30, kdy bude řečeno úvodní slovo a info ke trati.
Těšíme se na vaši hojnou účast, dobré výkony a dobré počasí
V sekci " MAPA " přidána mapa závodu!
Základní rozdělení kategorií: 1. JUNIOŘI, 2. ELITE, 3. SENIOŘI
Další info bude k dispozici v únoru až březnu.
Bajku zdar!
RH+
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama